موسسه آموزشی کیمیاگسترراشد

موسسه آموزشی کیمیا گستر راشد

   موسسه آموزش عالی کیمیا گستر راشد با سابقه ای درخشان در امر آموزش، تخصص خود را در زمینه کلیه زبان های خارجی در اختیار شما قرار می دهد.

   این موسسه ابتداعا در سال 1375 با نام کیمیا فراگیر کار خود را آغاز کرد. پس از کوشش های پیگیر مدیریت، کادر آموزش و اساتید مجرب، کیمیا فراگیر توانست توانایی موثر خود را در زمینه آزمون های فراگیر دانشگاه پیام نور به اثبات برساند که حاصل این تلاش موفقیت بیش از 90٪ دانشپذیران ما در این آزمون در هر دوره بود.

   پس از سال ها تلاش و ممارست در این حوزه، با عنایت پروردگار متعال توانسته ایم با مجوز وزارت محترم علوم، تحقیقات و فتاوری زیر نظر دانشگاه جامع علمی- کاربردی به رتبه موسسه آموزش عالی دست یابیم و با بهر گیری از دانش و تجربه بهترین متخصصان در آموزش زبان های خارجی در موسسه آموزش عالی کیمیا گستر راشد جامع ترین و تخصصی ترین خدمات آموزشی را در عرصه زبان های خارجی به شما متقاضی محترم ارائه می دهیم.

   امیدواریم حاصل تلاش متخصصان ما بتواند نگرش جامعه به فراگیری زبان های خارجی را متحول ساخته و چشم انداز علمی را از این واقعیت پیش روی همگان بیاورد.

   با امید به روزی که هر شهروند بتواند یک ارتباط کامل انسانی را حداقل با تسلط به یک زبان خارجی به راحتی برقرار ساخته و تداوم بخشد.

 

نویسنده: کیمیا گستر راشد ׀ تاریخ: سه شنبه 26 آذر 1392برچسب:, ׀ موضوع: <-CategoryName-> ׀

CopyRight| 2009 , kimia-grashed.LoxBlog.Com , All Rights Reserved
Powered By LoxBlog.Com | Template By:
NazTarin.Com